Candidatures

Eleccions de representants d'estudiants al Claustre de la UAB 2018

Publicació de candidatures provisionals: 30-10-2018
Publicació de candidatures definitives: 5-11-2018

Campanya electoral

Del 5-11-2018 al 15-11-2018

Acord de la Junta Electoral General (5-11-2018): les candidates i els candidats que així ho desitgin podran demanar a l'Oficina de Coordinació Institucional (eleccions@uab.cat) incloure en el llistat de candidatures publicat al web de les eleccions, al costat del seu nom i cognom, un enllaç al lloc web que tinguin habilitat per a la seva propaganda electoral. En el cas de les candidatures col·lectives l'enllaç es posarà al costat de la denominació de la candidatura.

 

   CANDIDATURES DEFINITIVES PER CIRCUMSCRIPCIÓ...

 

D'acord amb el Reglament Electoral de la UAB: a cada circumscripció de les eleccions al Claustre, en el sector C (estudiants), hi ha una llista per a cadascuna de les candidatures col·lectives, ordenades per ordre alfabètic de la seva denominació, i una llista dels candidats a títol individual. L'ordre dels candidats dins de les candidatures col·lectives és el proposat per la pròpia candidatura i els candidats individuals s'ordenen alfabèticament.

                                                                                                                                                        

 

 

Escola de Doctorat  
Nombre de representants a escollir: 5

    Candidatures individuals    
        Moya Durán, Sebastián Jesús
        Rodriguez Calado, Sergi
 

        

 

Escola d'Enginyeria  
Nombre de representants a escollir: 7

    Assemblea d'Enginyeria - Crida per la UAB    
        Astort Belil, Daniel
        Ruiz Albinyana, Joan Lleonard
        Prats Fabregat, Helena
        Cabot Gil, Núria
        Suarez Vara, Victor

    Enginyers al Claustre    
        Guerrero Menéndez, Eloi
        Montero i Gándara, Laia
        Parareda Casablancas, Oriol
        Parramon Naranjo, Antoni

    Front d'Estudiants    
        Medialdea Bertrán, Guillem
 
    Candidatures  individuals    
        Bachiller Rubia, Sergio
        Gràcia Espelt, Pol
        Tamayo Quiñones, Agustín

        

 

Escola de Postgrau
Nombre de representants a escollir: 3

    No s'han presentat candidatures
 
        

          

Facultat de Biociències 
Nombre de representants a escollir: 6

    Assemblea (bio)ciències - Crida per la UAB    
        Valera García, Jesús
        Blanco Martí, Maria
        Ferrín Guardiola, Miquel
        Rubio Gonçalves, Carla
        Vilalta Bañon, Nil
        Martínez Morato, Helena
    
    Biociències per una UAB millor    
        Romero Muxí, Daniel
        Ruiz Garcia, Raúl
        Dalmau Romagosa, Ramon

    Front d'Estudiants    
        Rodriguez Ferreira, Adrián
    
    Candidatures  individuals
        Ascaso Vidal, Laia    
        Bárcenas López, Oriol
        Caldentey Groves, Jordi

  

         


Facultat de Ciències
Nombre de representants a escollir: 7

    Assemblea (bio)ciències - Crida per la UAB    
        Nadal Espinosa, Andrea
        Burillo Galofré, Carmen
        Cano Raluy, Júlia
        Ramirez Perez, Pedro
        Riu Molinero, Víctor
        Marimon Galan, Felix
        Piña Urgell, Jan Ot

    Front d'Estudiants    
        García Romero, Javier
        Baños Esparza, Oriol
        Alcalá Sevilla, Sergio
    
    Candidatures  individuals    
        de Armas Rodríguez, Raúl
        Esmoris Cerezuela, Javier

         

      
Facultat de Ciències Comunicació 
Nombre de representants a escollir: 6

    Assemblea de Comunicació - Crida per la UAB    
        Pardo Pérez, Marina
        Flamit Úbeda, Ana Belén
        Mañalich Cortada, Ivette
        Vizcaino Guix, Marc
        Ferro Benavent, Guillem
        Freixenet Marcè, Marc
        Lleonart Padrell, Oriol
        Garcia Hernandez, Paula
    
    Estudiants en Acció [Programa electoral]  
        Marín Portero, Olaya
        Desola Rivera, Anna
        Nevado Rubio, Marcos
    
    Candidatures  individuals    
        Badals Torrecillas, Miquel
 

        

      

Facultat de Ciències Educació
Nombre de representants a escollir: 7

    Assemblea d'Educació - Crida per la UAB    
        Satoca Figueras, Berta
        Garcia Castellarnau, Clara
        Berlanga Mascuñan, Lluna
        Cano Martínez, Marta
        Sola Díaz, Idoia
        Bertran Trulls, Júlia
        Cantó Codina, Bernat
        Pérez Moncunill, Martí
 

       

        

Facultat de Ciències Polítiques i Sociologia
Nombre de representants a escollir: 4

    Assemblea de Polítiques i Sociologia - Crida per la UAB    
        Sastre Bosch, Francesc
        Ybarra Delgado, Albert
        Pascual Ferras, Ana
        Aja Aguilar, Júlia
    
    Estudiants en Acció [Programa electoral]  
        Roman Martos, Marta
        Azorín Ayala, Alba Lí
        Guerra Valero, Xènia
        López Quiñonero, Juan Miguel (Joan)

    Front d'Estudiants    
        Brunet Verdaguer, Joan
        Trinidad Baron, Andrés

       

       

Facultat de Dret    
Nombre de representants a escollir: 6

    Assemblea de Dret - Crida per la UAB    
        Casas Abella, Laia
        Cornudella Giral, Clara
        Cabeza i Majoral, Aleix
        Fontané Reverté, Carla
        Sabater Fuster, Maurici
        García García, Carlos

    Estudiants en Acció [Programa electoral]      
        Sanz-Ferrer Blanco, David
        Hidalgo González, Clàudia
        Sorolla Garcia, Jordi
        Lacarrubba , Antonella Nicole
        Vaquerizo Tortosa, Laia
        Fernàndez Infante, Aida
    
    SOM UAB    
        Castilla Garcia, Marc
        Salas Artacho, Ariadna
        Arnedillo Sesma, Sheila
        Ochoa Pérez, Guillem
        Sasal Renom, Jan Albert
        Burton Gispert, Melinda
    
    Candidatures  individuals    
        Alouat Daih, Maria
        González Bernal, Carla Amparo
        Guillen Arjona, Celia
        Rodriguez Gallardo, Carlos
        Uguet Candel, Jaume
    

        

 

Facultat d'Economia i Empresa  
Nombre de representants a escollir: 8

    Assemblea Economia i Empresa - Crida per la UAB    
        Amarillo Garrido, Marta
        Veguillas Morales, Nacho
        Campins Melis, Joan
        Rosell Paraira, Alexandre
        Arguimbau Melià, Miquel
        Bolet Olivella, Jan
        Closas Ballester, Bernat
        Diaz Estrella, Guillermo
    
    SOM UAB    
        Fodor, Mihai Ioan
        Oré Catalá, Joan Vicent
        Miralles Pomerol, Isabel
        Cruz Franco, Sergio
        Benavides Villarroel, Kevin Freddy
        Delchev, Mincho Angelov
        Krashivska  , Natalia
        Kachach Hajaj, Achraf
   

       

       

Facultat de Filosofia i Lletres
Nombre de representants a escollir: 9
    
    Assemblea de Filosofia i Lletres - Crida per la UAB    
        Font Sancho, Albert
        Olivella Galindo, Daniel
        Carmona Sànchez, Oriol
        Aspa Martín, Judith
        Roger Anglada, Laura
        Corchet Alonso, Júlia
        Copestake Cornellà, Martí
        Quintana Bofarull, Carles
    
    Estudiants en Acció [Programa electoral]   
        Aliagas Picazo, Lucía
        Rodríguez Fernández, Alex
        Carreira García, Iria
        Sala Mauri, Frederic
        Gallardo Gombau, Rubén
        Carmona Abad, Daniel

    Front d'Estudiants    
        Pujol Mejías, Xavier

    Candidatures  individuals    
        Lorda Cruz, Albert
        Mendoza Ayala, Humberto

        

                  

Facultat de Medicina 
Nombre de representants a escollir: 8

    Assemblea de Medicina - Crida per la UAB    
        Plana Guixa, Clàudia
        Ledesma Berenguer, Júlia
        Amat Sorando, Roser
        Simon Ortiz, Carme
        Andrés Roca, Alba
        Fontanet Palma, Anna
        Martínez de Marañón Gradillas, Miquel
        Gort Vicente, Jordi
        
    Candidatures  individuals    
        Amengual Moreno, Miquel
        Mrabet Deraoui, Isshak
        Navarrete Reyes, Laura
        Pérez Vilchez, Juan Carlos
        Rubio Chacon, Jose Javier

        

     

Facultat de Psicologia
Nombre de representants a escollir: 6

    Assemblea de Psicologia i Logopèdia - Crida per la UAB    
        Puig Marín, Judit
        Claver Ballesteros, Paula
        Mayoral Llurba, Maria Patricia
        Saldo González, Bernat
        Arañó Bañon, Jan
        Puig Martel, Helena
        Ollé Tous, Marina
    
    Candidatures  individuals    
        Manuel Lladós, María Izaskun
        Moreno Lardiés, Nàdia
 

        

    

Facultat de Traducció i Intrepretació
Nombre de representants a escollir: 4

    Assemblea de la FTI - Crida per la UAB    
        Melnyk, Yuliya
        Flores Moreno, Rocio Lourdes
        Basterrica Beloqui, Ada

    Front d'Estudiants    
        Garcia Ochs, Joan Jacob

    Candidatures  individuals    
        Amate Garcia, Miguel
        Capitan Gutierrez, Jose Antonio
        Garcia Luque, Nerea

        

 

Facultat de Veterinària 
Nombre de representants a escollir: 4

    Assemblea VET i CTA - Crida per la UAB    
        Coll Camps, Ivet
        Santamaria Rodriguez, Gabriela
        Esparraguera Espuña, Eloi
        Saada Mussuto, Martina Nabila
        Belda Revert, Jose Antonio
        Gómez Hernández, Mar
        Soria Martí, Marta
        Rovira Calaf, Laura
    
    Candidatures  individuals    
        Costa Cedó, Eudald