Candidatures

   Eleccions al Claustre de la UAB 2021   

Publicació de candidatures provisionals: 1-03-2021

Reclamacions candidatures provisionals: del 2-03-2021 al 4-03-2021 Termini tancat

Publicació de candidatures definitives: 8-03-2021


   Campanya electoral   

Del 8-03-2021 al 18-03-2021

Acord de la Junta Electoral General (18-02-2021): les candidates i els candidats que així ho desitgin podran demanar a l'Oficina de Coordinació Institucional (eleccions@uab.cat) incloure en el llistat de candidatures publicat al web de les eleccions, al costat del seu nom i cognom, un enllaç al lloc web que tinguin habilitat per a la seva propaganda electoral. En el cas de les candidatures col·lectives l'enllaç es posarà al costat de la denominació de la candidatura.

   Llistat de candidatures  

Circumscripció

Sectors

Escola de Doctorat

 

C

 

Escola d'Enginyeria

A

B

C

Escola de Postgrau

 

C

Facultat de Biociències

A

B

C

Facultat de Ciències

A

B

C

Facultat de Ciències de la Comunicació

A

B

C

Facultat de Ciències de l'Educació

A

B

C

Facultat de Ciències Polítiques i de Sociologia

A

B

C

Facultat de Dret

A

B

C

Facultat d'Economia i Empresa

A

B

C

Facultat de Filosofia i Lletres

A

B

C

Facultat de Medicina

A

B

C

Facultat de Psicologia

A

B

C

Facultat de Traducció i d'Interpretació

A

B

C

Facultat de Veterinària

A

B

C

PAS Funcionari

 

D

PAS Laboral

D

 

D'acord amb el Reglament Electoral de la UAB:

  • En els sectors A i B (personal acadèmic) i D (personal d'administració i serveis),  a cada circumscripció hi ha una llista única de candidats o candidates per ordre alfabètic. Acompanyant el nom i cognoms de cada candidat o candidata ha de constar si la candidatura s'ha presentat de manera individual o, en cas contrari, la denominació de la candidatura.

  • En el sector C (estudiants), a cada circumscripció hi ha una llista per a cadascuna de les candidatures col·lectives, ordenades per ordre alfabètic de la seva denominació, i una llista dels candidats o candidares a títol individual. L'ordre dels candidats o candidates dins de les candidatures col·lectives és el proposat per la pròpia candidatura i els candidats o candidates individuals s'ordenen alfabèticament.

 

 

  Sector A -  Escola d'Enginyeria  

Nombre de representants a escollir: 7

Candidatures

  • Baldrich Caselles, Ramon (candidatura individual)
  • Basart Muñoz, Josep Maria (candidatura individual)
  • Carrabina Bordoll, Jordi (candidatura individual)
  • Cesar Galobardes, Eduardo (candidatura individual)
  • Cortes Fite, Ana (candidatura individual)
  • Lopez Salcedo, Jose Antonio (candidatura individual)
  • Paco Sanchez, Pedro Antonio de (candidatura individual)
  • Ribas Xirgo, Lluís (candidatura individual)
  • Seco Granados, Gonzalo (candidatura individual)
  • Sorribes Gomis, Joan (candidatura individual)

      


  Sector A -  Facultat de Biociències  

Nombre de representants a escollir: 7

Candidatures

  • Armengol Rosell, Gemma (candidatura individual)
  • Barbadilla Prados, Antoni (candidatura individual)
  • Carrasson Lopez de Letona, Maite (candidatura individual)
  • Claramunt Lopez, Bernat (candidatura individual)
  • Garcia del Pino, Fernando (candidatura individual)
  • Gibert Gonzalez, Isidre (candidatura individual)
  • Malgosa Morera, Asuncion (candidatura individual)
  • Martinez Perea, Vicente (candidatura individual)
  • Ponte Marull, Inmaculada (candidatura individual)
  • Rodrigo Dominguez, Anselm (candidatura individual)
  • Soler Membrives, Anna (candidatura individual)
  • Subira de Galdacano, Maria Eulalia (candidatura individual)
  • Vendrell Roca, Josep (candidatura individual)

      


  Sector A -  Facultat de Ciències  

Nombre de representants a escollir: 9

Candidatures

  • Aguade Bover, Jaume (candidatura individual)
  • Alonso Chamarro, Julian (candidatura individual)
  • Baeza Labat, Maria del Mar (candidatura individual)
  • Bardina Simorra, Xavier (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Druguet Tantiña, Elena (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Escribano Carrascosa, Rafel (candidatura individual)
  • Garcia Orellana, Jordi (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Mompart Penina, Jordi (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Orobitg Huguet, Joan (candidatura individual)
  • Palacios Bonilla, Oscar (candidatura individual)
  • Palet Ballus, Cristina (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Ruiz Cirera, Albert (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Sebastian Perez, Rosa Maria (candidatura individual)

      


  Sector A - Facultat de Ciències de la Comunicació  

Nombre de representants a escollir: 4

Candidatures

  • Fernandez Alonso, Maria Isabel (candidatura individual)
  • Luzón Fernández, Virginia (candidatura individual)
  • Marin Otto, Enric (candidatura individual)
  • Paloma Sanllehi, David (candidatura individual)

      


  Sector A - Facultat de Ciències de l'Educació  

Nombre de representants a escollir: 5

Candidatures

  • Alvarez Canovas, Isabel (candidatura col·lectiva Educació UAB)
  • Castro Ceacero, Diego (candidatura col·lectiva Educació UAB)
  • Martinez Muñoz, Mario (candidatura individual)
  • Masats Viladoms, Maria Dolors (candidatura col·lectiva Educació UAB)
  • Muñoz Moreno, Jose Luis (candidatura individual)
  • Planas Raig, Nuria (candidatura col·lectiva Educació UAB)
  • Rodriguez Gomez, David (candidatura individual)
  • Saura Mas, Sandra (candidatura individual)
  • Viladot Vallverdu, Laia (candidatura col·lectiva Educació UAB)

      


  Sector A - Facultat de Ciències Polítiques i de Sociologia  

Nombre de representants a escollir: 4

Candidatures

  • Anduiza Perea, Eva (candidatura individual)
  • Moreno Colom, Sara (candidatura individual)

      


  Sector A - Facultat de Dret  

Nombre de representants a escollir: 5

Candidatures

  • Esteban Legarreta, Ricardo (candidatura individual)
  • Pastor Martinez, Alberto (candidatura individual)
  • Paz Torres, Olga (candidatura individual)
  • Pi Llorens, Montserrat (candidatura individual)
  • Rebollo Vargas, Rafael (candidatura individual)
  • Reynal Querol, Nuria (candidatura individual)
  • Riba Trepat, María Cristina (candidatura individual)
  • Rodriguez Puerta, Maria Jose (candidatura individual)

      


  Sector A - Facultat d'Economia i Empresa  

Nombre de representants a escollir: 5

Candidatures

  • Creel, Michael David (candidatura individual)
  • Gomez Valls, Francisco (candidatura individual)
  • Guerrero Boned, Santiago (candidatura individual)
  • Panadés Martí, Judit (candidatura individual)
  • Ramos Morilla, Xavier (candidatura individual)
  • Slof  , Eric John (candidatura individual)
  • Sorolla Amat, Valeri (candidatura individual)
  • Vilà Carnicero, Francisco Javier (candidatura individual)

      


  Sector A - Facultat de Filosofia i Lletres  

Nombre de representants a escollir: 12

Candidatures

  • Antela Bernardez, Ignacio Borja (candidatura individual)
  • Buenafuentes de la Mata, Cristina (candidatura individual)
  • Capdevila Batet, Montserrat (candidatura individual)
  • Cortes Mir, Francesc d'Assis (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Figuerola Garreta, Jordi (candidatura individual)
  • Foguet Boreu, Francesc (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Grau Rebollo, Jorge (candidatura individual)
  • Jane Checa, Oscar (candidatura individual)
  • Llorens Moreno, Nuria (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Miralles Guasch, Maria Carme (candidatura individual)
  • Molina Gonzalez, Jose Luis (candidatura individual)
  • Morente Valero, Francisco Jose (candidatura individual)
  • Nadal Tersa, Jordi (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Pallares Barbera, Montserrat (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Pladevall Ballester, Elisabet (candidatura individual)
  • Poch Olive, Dolors (candidatura individual)
  • Prats i Ferret, Maria (candidatura individual)
  • Rossell Mayo, Antoni (candidatura individual)
  • Sanchez Lancis, Carlos (candidatura individual)
  • Santirso Rodriguez, Manuel (candidatura individual)
  • Tubau Muntaña, Susagna (candidatura individual)
  • Valdés Gázquez, Maria (candidatura individual)
  • Vilar Roca, Gerard (candidatura individual)
  • Ysas Solanes, Pere (candidatura individual)

      


  Sector A - Facultat de Medicina  

Nombre de representants a escollir: 8

Candidatures

  • Armengol Carrasco, Manuel (candidatura individual)
  • Baltrons Soler, Maria Antonia (candidatura individual)
  • Gil Giro, Carles (candidatura individual)
  • Navarro Acebes, Xavier (candidatura individual)
  • Yuste Mateos, Victor Jose (candidatura individual)

      


  Sector A - Facultat de Psicologia  

Nombre de representants a escollir: 5

Candidatures

  • Castellà Maté, Judith (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Cladellas Pros, Ramon (candidatura individual)
  • Montenegro Martínez, Marisela (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Pujol Tarrés, Joan (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Sanz Ruiz, Antoni (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Soler Vilageliu, Olga (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Subirà Álvarez, Susanna (candidatura individual)
  • Vale Martinez, Ana (candidatura individual)

      


  Sector A - Facultat de Traducció i d'Interpretació  

Nombre de representants a escollir: 3

Candidatures

  • Beltran Antolin, Joaquin (candidatura individual)
  • Rovira Esteva, Sara (candidatura individual)
  • Saiz Lopez, Amelia (candidatura individual)

      


  Sector A - Facultat de Veterinària  

Nombre de representants a escollir: 7

Candidatures

  • Abarca Salat, Maria Lourdes (candidatura individual)
  • Accensi Alemany, Francesc (candidatura individual)
  • Albanell Trullas, Elena (candidatura individual)
  • Alberola Domingo, Jordi (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Bartolomé Filella, Jordi (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Fernández Gimeno, Ester (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Miró Roig, Jordi Ramón (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Saldo Periago, Jordi (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)

      

  Sector B -  Escola d'Enginyeria  

Nombre de representants a escollir: 2

Candidatures

  • Pellicer Cardona, Isabel (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Verge Mestre, Xavier (candidatura individual)

      


  Sector B -  Facultat de Biociències  

Nombre de representants a escollir: 2

Candidatures

  • Anguita Contreras, Raul (candidatura individual)
  • Fuente Seoane, Rubén de la (candidatura individual)
  • Marcos Silva, Marina (candidatura individual)
  • Sánchez Alba, Lucía (candidatura individual)
  • Sarrate Navas, Zaida (candidatura individual)

      


  Sector B -  Facultat de Ciències  

Nombre de representants a escollir: 2

Candidatures

   No s'han presentat candidatures

      


  Sector B - Facultat de Ciències de la Comunicació  

Nombre de representants a escollir: 2

Candidatures

  • Navalles Villar, Pere (candidatura individual)

      


  Sector B - Facultat de Ciències de l'Educació  

Nombre de representants a escollir: 2

Candidatures

  • Barrera Corominas, Aleix (candidatura individual)
  • Díaz Vicario, Anna (candidatura col·lectiva Sector B Educació)
  • López Simó, Victor (candidatura col·lectiva Sector B Educació)
  • Quesada Pallares, Carla (candidatura individual)
  • Sánchez Martí, Angelina (candidatura col·lectiva Sector B Educació)

      


  Sector B - Facultat de Ciències Polítiques i de Sociologia  

Nombre de representants a escollir: 1

Candidatures

   No s'han presentat candidatures

      


  Sector B - Facultat de Dret  

Nombre de representants a escollir: 2

Candidatures

  • Blasi Casagran, Cristina (candidatura individual)
  • Giombini  , Stefania (candidatura individual)
  • Gutierrez Colominas, David (candidatura individual)
  • Valles Muñio, Daniel (candidatura individual)

      


  Sector B - Facultat d'Economia i Empresa  

Nombre de representants a escollir: 2

Candidatures

  • Grau Rivas, Albert (candidatura individual)
  • Izard Granados, Gabriel (candidatura individual)
  • Martinez Lizama, Carlos (candidatura individual)
  • Sentis Ros, Xavier (candidatura individual)

      


  Sector B - Facultat de Filosofia i Lletres  

Nombre de representants a escollir: 2

Candidatures

  • Pujol Casademont, Enric (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Solanilla Demestre, Victoria (candidatura individual)

      


  Sector B - Facultat de Medicina  

Nombre de representants a escollir: 5

Candidatures

  • Leyva Moral, Juan Manuel (candidatura individual)

      


  Sector B - Facultat de Psicologia  

Nombre de representants a escollir: 2

Candidatures

  • Sanmiquel Molinero, Laura (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)

      


  Sector B - Facultat de Traducció i d'Interpretació  

Nombre de representants a escollir: 2

Candidatures

  • Galan Mañas, Isabel (candidatura individual)
  • Galera Porta, Francesc (candidatura individual)
  • Lopez Garcia, Patricia (candidatura individual)
  • Shimoyoshi, Ayumi (candidatura individual)

      


  Sector B - Facultat de Veterinària  

Nombre de representants a escollir: 1

Candidatures

  • Llonch Obiols, Pol (candidatura individual)
  • Rivera del Alamo, Maria Montserrat (candidatura individual)

      

 

  Sector C -  Escola de Doctorat 

Nombre de representants a escollir: 10

Candidatures individuals

  • Anguita Contreras, Raul
  • Borros Cullell, Salvador
  • Gil Morales, Sara
  • Guerrero Menendez, Eloi
  • Li, Fengchao
  • Montefiore, Giulia
  • Parra Jounou, Iris
  • Puertas Salas, Jose Miguel
  • Salcedo Zuta, Nestor

      

  Sector C -  Escola d'Enginyeria  

Nombre de representants a escollir: 6

Candidatura col·lectiva Crida per la UAB

  • Serra Rotger, Pilar
  • Bajja Sánchez, Omar
  • Querol Bassols, Xavier

Candidatura col·lectiva Estudiants d'Enginyeria pel Claustre

  • Parramon Naranjo, Antoni
  • Mirila, Diana
  • Chriki El Badra, Reda
  • Calvo Cano, Carmen
  • Parareda Casablancas, Oriol
  • Sales Holod, Sofia

      

  Sector C-  Escola de Postgrau  

Nombre de representants a escollir: 4

Candidatures

   No s'han presentat candidatures

      


  Sector C -  Facultat de Biociències  

Nombre de representants a escollir: 6

Candidatura col·lectiva Crida per la UAB

  • Puig Garrido, Sara
  • Ticó Ancil, Marina

      


  Sector C -  Facultat de Ciències  

Nombre de representants a escollir: 6

Candidatura col·lectiva Crida per la UAB

  • Sanchez Yvern, Bernat
  • Fugaroles Masó, Berta
  • Coromina Javier, Júlia
  • Burillo Galofré, Carmen
  • Cano Raluy, Júlia
  • Bosquet Gallardo, Oriol

Candidatures individuals

  • Pérez Becher, Ramiro
  • Wallis Rowley, Georgina

      


  Sector C - Facultat de Ciències de la Comunicació  

Nombre de representants a escollir: 5

Candidatura col·lectiva Crida per la UAB

  • Foix Duaigües, Oriol
  • Brines i Blasco, Paula
  • Esteve San José, Alba
  • Vives Bosch, Laia
  • de Rivas Rull, Sara
  • Remolins Bardina, Júlia

      


  Sector C - Facultat de Ciències de l'Educació  

Nombre de representants a escollir: 7

Candidatura col·lectiva Crida per la UAB

  • Zorzano López, Maria
  • Simó Bosch, Núria
  • Serra Ballester, Andrea
  • Canals Guàrdia, Erola
  • Solé Morales, Joan
  • Tomás Riudor, Rut
  • Massó Comas, Ivet

      


  Sector C - Facultat de Ciències Polítiques i de Sociologia  

Nombre de representants a escollir: 4

Candidatura col·lectiva Crida per la UAB

  • Carbajal Bladé, Índigo
  • Ferraté Aguilar, Pep
  • Picart Royo, Gina
  • Ferreras i Tarrés, Max
  • Vidal Navarrete, Berta

Candidatura col·lectiva Politòlogues pel claustre

  • Azorín Ayala, Alba Lí
  • Guerra Valero, Xènia

Candidatures individuals

  • González López, Cristian
  • Pérez Morán, Liz Maria

      


  Sector C - Facultat de Dret  

Nombre de representants a escollir: 6

Candidatura col·lectiva Crida per la UAB

  • Calsapeu Codina, Arnau
  • Fullà Vives, Joan
  • Tierz Fortuny, Júlia
  • de Azlor Baiget, Cristina

Candidatures individuals

  • Baró Ganín, Wladimir Alejandro

      


  Sector C - Facultat d'Economia i Empresa  

Nombre de representants a escollir: 7

Candidatura col·lectiva Crida per la UAB

  • Coll Fullana, Olga
  • Sanz-Ferrer Blanco, David
  • Oliver Soler, Arnau
  • Campins Melis, Joan
  • Fàbregas Barrufet, Mariona
  • Rusinés Torras, Arnau
  • Bolet Olivella, Jan

Candidatura col·lectiva SomUAB

  • Cruz Franco, Sergio
  • Halhoul el Harrak, Salma
  • Gutiérrez Domínguez, Erik
  • Dalmau Cifre, Adolfo
  • Ruiz Rovira, Carles
  • Delchev, Mincho Angelov

Candidatures individuals

  • Mena Aguilar, Heidy Melissa
  • Montaño Céspedes, Isis Gissell

      


  Sector C - Facultat de Filosofia i Lletres  

Nombre de representants a escollir: 8

Candidatura col·lectiva Crida per la UAB - Lletres

  • Garcia Castellarnau, Clara
  • Molló Henao, Ariadna
  • Capdevila Puchades, Laia
  • Segura Mateu, Maria de Lluc
  • Trincado Blanco, Sofía
  • Font i Bragulat, Ítaca
  • Gómez Méndez, Paula
  • Abad Platas, Ignasi
  • Albàs Gómez, Maria

      


  Sector C - Facultat de Medicina  

Nombre de representants a escollir: 7

Candidatura col·lectiva Crida per la UAB

  • Bové Domingo, Carla
  • Clascà Ramírez, Anna
  • Arranz García, Nadia
  • Gálvez Corderroura, Mar
  • Prims Corbella, Helena
  • López Palmero, Fiona
  • Biarge Moncunill, David
  • Bonet Vilanova, Maria

Candidatures individuals

  • Rodríguez Bustos, Fernando
  • Rubio Chacon, Jose Javier

      


  Sector C - Facultat de Psicologia  

Nombre de representants a escollir: 6

Candidatura col·lectiva Crida per la UAB

  • Saldo González, Bernat
  • Bertran Sánchez, Judit
  • Roig Fons, Caterina
  • Torroella Diéguez, Alba
  • Fàbrega Capdevila, Núria
  • Marzá González, David

      


  Sector C- Facultat de Traducció i d'Interpretació  

Nombre de representants a escollir: 4

Candidatures

   No s'han presentat candidatures

      


  Sector C - Facultat de Veterinària  

Nombre de representants a escollir: 4

Candidatura col·lectiva Crida per la UAB

  • Crosas i Soler, Marta
  • Faig Rescalvo, Lidia
  • Giralt Planas, Queralt
  • Gómez Hernández, Mar
      

 

  Sector D - PAS Funcionari 

Nombre de representants a escollir: 14

Candidatures

  • Alier Jané, Núria (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Barceló Vernet, Anna Maria (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Castaños Moreno, Ernesto (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Castells Segura, Sergi (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Castro Castro, Francisca (candidatura col·lectiva CAU-IAC)
  • Clavell Fuentez, Carina Roxana (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Doroteo Muñoz, Antonia (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Fernández Rodríguez, Pilar (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Garcia Albero, August (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Garcia Serrano, Elena (candidatura col·lectiva UGT)
  • Guil Sánchez, Tania (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Guimera Guinot, Maria Angels (candidatura individual)
  • Jovani Aubanell, Jordi (candidatura individual)
  • Lázaro Díez, Miriam (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Lázaro Miranda, Benjamín (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Lleonart Santanach, Nuria (candidatura individual)
  • Martin Pascual, Maria Carmen (candidatura col·lectiva UGT)
  • Navarro Moreno, Maria Jose (candidatura col·lectiva UGT)
  • Negre Osorio, Begoña (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Nogales Malagón, Maica (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Palma Rosanes, Alba (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Perera Astals, Rafel (candidatura individual)
  • Pujol Altarriba, Anna Maria (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Ramos Campos, David (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Robles Alarcón, Vicenç (candidatura col·lectiva CAU-IAC)
  • Ruíz Salmerón, Miguel Ángel (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Sesén Herrera, Maria Leonor (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Soriano Costa, Èlia (candidatura col·lectiva CAU-IAC)

      


  Sector D - PAS Laboral  

Nombre de representants a escollir: 16

Candidatures

  • Alòs Garcia, Esther (candidatura col·lectiva UGT)
  • Amado Sanjuán, Pep (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Barrero Victorio, Jennifer (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Concha León, Meritxell (candidatura col·lectiva CAU-IAC)
  • Espejo Segura, Mònica (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Garcia Puertas, Alberto Antonio (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Gargallo Garriga, Albert (candidatura col·lectiva UGT)
  • Gassiot Pintori, Jordi (candidatura col·lectiva CAU-IAC)
  • Grau Sánchez-Fortún, Mònica (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Herbera Luna, Adrià (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Llaudet Pallisé, Jaume (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Lopez Garcia, Maria Angeles (candidatura col·lectiva CAU-IAC)
  • Martin Gambin, Domènec (candidatura col·lectiva CAU-IAC)
  • Montesinos Andrade, Juan (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Morist Yagüe, Anna (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Noya Escribano, Lorena (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Perallón Sopena, Sergi (candidatura col·lectiva UGT)
  • Pinazo Gutiérrez, Aída (candidatura col·lectiva UGT)
  • Pompas Alcaraz, Andreu (candidatura col·lectiva CAU-IAC)
  • Quintanilla Caricol, Miriam (candidatura individual)
  • Ramírez Hidalgo, Marta (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Roselló Pena, Ivan (candidatura col·lectiva UGT)
  • Ruiz de la Torre Casañas, Jose Luis (candidatura col·lectiva Eines per a la Universitat Pública)
  • Sabaté Diaz, Sarai (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Sales Pujol, Dolors (candidatura col·lectiva CCOO)
  • San Nicolás Martínez, Miguel Ángel (candidatura col·lectiva CAU-IAC)
  • Sánchez Solbes, David (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Sanjuán Nogales, Ángel (candidatura col·lectiva UGT)
  • Segura Torres, Annabel (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Sibillà García, Iván (candidatura col·lectiva CAU-IAC)
  • Soler Moreno, David (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Teixidó Palazón, Albert (candidatura col·lectiva CCOO)
  • Violeta Labrador, Ramon (candidatura individual)
  • Yeste Muñoz, David (candidatura col·lectiva CAU-IAC)